Про нейром’язову терапію (Solwi)

Як співається в одній відомій пісні: «Змін потребують наші серця!»

Як ви всі знаєте, у нашій клініці «Prima Vertebra» кількість та склад лікувальної програми підбирається індивідуально для кожного пацієнта. І ми маємо класичний перелік лікувальних заходів, куди входить масаж, фізіопроцедури, мануальна терапія тощо. Все це працює у комплексі. І чудово працює.

Але… немає межі досконалості! Ми хочемо, щоб наші пацієнти поверталися до нас лише за профілактикою. Тому ми постійно навчаємось, модернізуємо обладнання та додаємо нові процедури.

Тепер це тілесна нейром’язова терапія (Solwi). І скоро можна буде випробувати її ефективність на собі у нашій клініці.

Ми розглядаємо організм як цілісну систему, де всі її складові тісно пов’язані між собою та взаємозалежні. І тілесна нейром’язова терапія (Solwi) допомагає цю цілісність відновити. Завдяки Solwi відновлюються процеси саморегуляції та самовідновлення. Взагалі, правду кажучи, наш організм дуже розумна система і він сам знає, як зцілити себе. Треба трохи йому допомогти.

А ви знаєте, що за тривалої м’язової напруги відбувається зменшення припливу крові до м’язового волокна, що призводить до активації анаеробного гліколізу, що супроводжується накопиченням молочної кислоти? У свою чергу, молочна кислота, впливаючи на болючі рецептори, викликає формування почуття болю. Больовий сигнал, будучи за своєю природою стресорним агентом, активує виділення адреналіну та формує ще сильніший м’язовий спазм. Тобто тривалий міофасціальний гіпертонус призводить до збільшення інтенсифікації больових симптомів. Замкнене коло якесь, чи не так?

Але тут на допомогу приходить тілесна нейром’язова терапія (Solwi), як спрямована саме на розслаблення м’язової напруги. Вібрація з потрібною частотою дозволяє досягти глибокого розслаблення, яке усуває м’язові блоки.

Під час проведення тілесної нейром’язової терапії (Solwi) посилюється рух міжклітинної рідини, крові та лімфи, внаслідок чого посилюються обмінні процеси, та досягається гарний дренажний ефект. Пасивні рухи для ніг і рук, які виконуються у процесі, чудово розвантажують суглоби.

Базовими рухами тілесної нейром’язової терапії (Solwi) є розгойдування та вібрація. Більшість рухів виконують м’якою розкритою долонею. Особливу роль тут грає амплітуда та ритм рухів. Підбираються вони індивідуально кожному пацієнту, відповідно до його внутрішнього ритму. Якщо ритм визначено правильно, то тіло розгойдується легко та вільно. Завдання фахівця у цьому випадку – підтримувати такий ритм протягом усього сеансу.

Завдяки руху, в якому бере участь все тіло, тілесна нейром’язова терапія (Solwi) допомагає:

  1. Зняти м’язову та емоційну напругу;
  2. Збільшити функціональну здатність зв’язок та сухожилля, а також гнучкість та еластичність суглобів.
  3. Активізувати кровообіг у ділянці суглобів; повернути радість руху.
  4. Поліпшити сон, настрій, врівноважити нервову систему;
  5. Зміцнити імунну систему; зняти набряклість
  6. Очистити організм від шлаків.

Завдяки розслаблюючому ефекту, відступає головний біль напруги, хронічна втома.

А, говорячи про комплексний підхід у лікуванні захворювань хребта та суглобів, тілесна нейром’язова терапія (Solwi) допомагає підготувати тіло до комплексу основних лікувальних процедур та більш ефективного їх проходження.

P.S. Тілесну нейром’язову терапію(Solwi) можна пройти курсом (від 5 до 10 сеансів), як окрему послугу. І ми вас запевняємо, що ви точно не залишитесь байдужими.

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015