Чому рука стає схожою на лапу птаха?

А як зараз почуваються ваші руки? Можливо пальці німіють і відчувається слабкість? Не можете виконати прості рухи рукою? Є проблеми з рухом кисті?

Якщо нічого схожого ви в себе не відмітили — ВІТАЄМО і бажаємо і надалі залишатися здоровими

А якщо помітили, ВІТАЄМО, адже ви зробили перший крок до свого здоров’я

Доброго вечора

«Невропатія ліктьового нерва» — тема нашої розмови сьогодні.

Невропатія ліктьового нерва — це поширена патологія, при якій нерв здавлюється або ж затискається. Саме цей нерв відповідає за чутливість пальців (мізинця і безіменного), а також відіграє важливу роль в здійсненні рухів рукою. Він вважається найдовшим нервом плечового сплетення.

Захворювання може бути спровоковане наступними факторами:

  • переломи;
  • вивих плечової кістки, передпліччя або кисті;
  • фіброзно-кісткових каналів;
  • здавлювання нерва пухлинним новоутворенням;
  • аневризмою близько розташованих судин;
  • лімфатичних вузлів;
  • артрози і артрити ліктьових суглобів і кистей.

Останній фактор — найпоширеніший серед інших «винуватців» невропатії ліктьового нерва. Не обов’язково, щоб здавлювання було раптовим і гострим. Навпаки, воно розвивається повільно, коли травмуючий чинник діє протягом тривалого часу.

Найчастіше за все ви можете відчувати слабкість в лікті та руці, явні рухові порушення, коли неможливо поворухнути ліктем або ж всією рукою. Також можете жалітися на зниження чутливості кисті та оніміння мізинця та безіменного пальця. При спробі зробити кулак, пальці можуть не торкатися долоні, а форма кисті стає схожою на «лапу птаха».

Програма лікування залежить від причини виникнення патології. Якщо вона з’явилася в результаті перелому кисті з пошкодженням нервових волокон, то швидше за все знадобиться хірургічне втручання. Воно проводиться з метою відновлення цілісності нерва. Коли невропатія розвивається через здавлювання, в першу чергу застосовують консервативну терапію.

Це можуть бути фізіотерапевтичні процедури; лікувальний масаж; мануальна терапія; лікувальна фізкультура для відновлення і т.п.

Будьте здорові разом з Prima Vertebra)

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015