Захворювання

ЛІКУВАННЯ І ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ  В КЛІНІЦІ ВЕРТЕБРОНЕВРОЛОГІЇ ТА КІНЕЗОТЕРАПІЇ

Повноцінне і цілісне функціонування організму людини залежить від стану хребта. Дегенеративно-дистрофічні зміни в хребті призводять до зміни функціонування різних органів і систем. Це може стати причиною розвитку захворювань внутрішніх органів з розвитком больового синдрому, секреторних і рухових розладів.

Тому при появі симптомів будь-якого захворювання необхідно виключити або підтвердити його вертеброгенну природу, тобто чи розвивається  захворювання в результаті  ураження хребта.

Часом пацієнту необхідно отримати спільну консультацію як ортопеда, сімейного лікаря, так і вертеброневролога, що дозволяє на різних рівнях сприяти відновленню балансу і функціональних резервів органів і систем, а також істотно підвищити ефективність лікувальних заходів.

Особливу увагу в клініці приділяється больового синдрому, за яким лікар орієнтується на детальне обстеження пацієнта.

Комплексна оцінка стану організму складається з клінічних, лабораторних та функціонально-діагностичних методів дослідження. Це дає можливість здійснити діагностику не тільки поточного захворювання, але і наявності будь-яких порушень функціонування організму. Отже в нашій клініці виражена профілактична спрямованість для попередження розвитку захворювань та оздоровлення пацієнтів.