Про відділення Наші лікарі

Ортопедія і травматологія -дві тісно пов’язані клінічні дисципліни.

Ортопедія — розділ медицини, що спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні всіх видів деформацій (вроджених або придбаних) і порушень функції опорно-рухової системи.

Травматологія — розділ медицини, що вивчає вплив на організм людини різного роду травмуючих агентів, видів пошкодження опорно-рухового апарату, діагностику та лікування цих ушкоджень.

image1422376317  image1421884416

На даний час ортопедія і травматологія об`єднані в одну спеціальність для лікування функціональних порушень, які були втрачені в результаті травм або захворювань кісток, суглобів, м’язів, сухожиль, зв’язок, нервів.

Суміжними розділами ортопедії є спортивна медицина, медична реабілітація та протезування. Крім того, ортопедія виділила вузькі спеціалізації:

— Вертебрологія (консервативне і оперативне лікування);

— Артроскопічна хірургія;

— Ендопротезування суглобів;

— Подіатрія (лікування різних захворювань стоп);

Основним напрямком  клініки вертеброневрологіі і кінезотерапіі «Prima Vertebra» є «амбулаторна ортопедія» з огляду на те, що близько 80% пацієнтів ортопедичного профілю починає і закінчує лікування в умовах поліклініки та денного стаціонару. В арсеналі лікарів клініки широкий спектр фізичних і реабілітаційних методів, які зводять до мінімуму необхідність оперативного лікування.

 

1 фахівців Prima-Vertebra