Голковколювання (Акупунктура)

лечение спины, боли в спине лечение, боль в спине лечение, боль в спине поясница лечение, боль в спине в пояснице лечение, лечение при болях в спине и пояснице, лечение боли в спине в области поясницы, боль в спине причины и лечение, боль в спине причины лечение, боли в спине и пояснице причины лечение, если болит спина лечение, боль в спине поясница чем лечить, лечение позвоночника боли в спине, боли в спине ниже поясницы лечение, болит спина в пояснице лечение, болит спина в области поясницы лечение, боли в спине лечение уколы, мышечные боли в спине лечение, боль в спине лечение уколы, сильно болит спина чем лечить, сильно болит спина как лечить, лечение при болях в спине и суставах, боли в спине при беременности лечение, лечение при болях в спине уколы, острая боль в спине лечение, боли в спине лечение мази, боли в спине какой врач лечит, боль в спине лечение лекарства, лечение мышечных спазмов в спине, лечение мышечных спазмов спины, болит спина внизу как лечить, боль в спине справа ниже поясницы лечение, боль в спине выше поясницы лечение, почему болит спина как лечить, мышечные боли в спине чем лечить, боль в спине крестец лечение, болит спина после родов лечение, болит низ спины чем лечить, болит низ спины как лечить, невролог лечит спинуГолковколювання (Акупунктура)

Голковколювання (акупунктура) — це метод лікування, при якому впливають на біологічно активні точки тіла. Інша назва процедури — голкорефлексотерапія. Воно вказує на основний механізм лікувальної дії. Введення медичної голки в біоактивну точку викликає відповідну реакцію — рефлекс з боку нервової, ендокринної системи або внутрішніх органів. У Клініці вертеброневрологии і кінезотерапії «Prima Vertebra» ми використовуємо цей метод для лікування хребта і суглобів.

Даний метод пройшов випробування часом і не втратив значущості в даний час.

У Стародавньому Китаї виявили, що біоактивні точки розташовані не хаотично, а утворюють ланцюжки. І ці ланцюжки однакові для всіх людей. Потім побачили, що кожна з таких ланцюжків прив’язана до свого внутрішнього органу, а вірніше пари органів «щільний — порожнистий». Наприклад, «печінка — жовчний міхур» або «нирки — сечовий міхур», «легені — товстий кишечник», «шлунок — підшлункова залоза», «серце — тонкий кишечник». Таких парних ланцюжків на тілі дванадцять. Їх стали називати меридіанами. Крім того, є два непарних меридіана. Вони відповідають за енергетичний баланс в цілому, тобто рівновагу  Інь і Ян в організмі. 

Ціна 600 грн.

Тривалість процедури 20-40 хвилин.

Курс лікування 2-10 процедур.

Інь і Ян не можуть функціонувати одне без одного, незважаючи на їх повну протилежність: Інь — це холод, темрява, пригніченість, повільність. Ян — теплота, світло, рухливість, швидкість і т.д. Все живе складається з Інь і Ян.

Якщо одна субстанція послаблюється, інша — надмірно посилюється. Таким чином, порушення балансу або рівноваги між Інь і Ян призводить до розвитку захворювання.

Формування стану балансу між Інь і Ян — основна мета лікування методами рефлексотерапії.

Симптоми інь. Шкіра на дотик холодна, легке натиснення викликає біль. Необхідно тонізування (стимуляція, енергетизація).

Симптоми ян. Шкіра на дотик тепла і гаряча, глибоке і сильне натискання на точку викликає біль. Необхідно седатирування (заспокоєння, гальмування, зняття надлишку енергії).

Таким чином розрізняють два основних лікувальних методу голковколювання: збудливий, або тонізуючий, і гальмівний, або седативний.

При акупунктурі використовують голки довжиною від 10 мм і більше, діаметром від 0.15 мм і більше. Голки в точки акупунктури ставлять відповідно до правил древньої китайської медицини. Важливе значення має глибина введення голок, напрямок введення, час, методи постановки і вилучення голок. Існують техніки мінімально травматичного введення голок.

Завдяки впливу голок трансформується правильно вироблена енергія, відповідно, правильне функціонування органу, якому відповідає  певний меридіан з біологічно активними точками (точками акупунктури). Відповідно стимулюється вироблення важливих біологічно активних речовин, що регулюють життєдіяльність, як кожного конкретного органу, так і всього організму.

Результати лікування

При акупунктурі спостерігаються такі лікувальні ефекти:

 • знеболюючий;
 • поліпшення кровообігу;
 • протизапальний;
 • усувається спазм судин і м’язів;
 • поліпшується живлення тканин;
 • нормалізується робота нервової системи;
 • підвищується імунітет.

Комплексний підхід до лікування захворювань

Для максимального ефекту від лікування лікарі клініки «Prima Vertebra» поєднують методи голковколювання з наступними процедурами: лікувальний масаж, мануальна терапія, лікувальна фізкультура (ЛФК) і т.д.

Протипоказання

 • вагітність;
 • епілепсія;
 • онкологія;
 • доброякісні утворення;
 • захворювання крові;
 • туберкульоз;
 • гарячковий стан;
 • гостре психічне збудження;
 • ендогенна депресія;
 • ураження шкіри;
 • вік (до одного року і старше 70 років).

Поширені запитання

 • Скільки процедур акупунктури входить в курс?
  Від 2 до 10. При лікуванні складних захворювань хребта кількість сеансів доходить до 10-15. Сеанси акупунктури в клініках в Києві проводять не менше 2 разів на тиждень.
 • Голковколювання — боляче це?
  Голковколювання — практично безболісна процедура. Голки дуже тонкі, і лікар вводить їх дуже швидко. Ви можете відчути незначне оніміння в місцях уколів і легке поколювання на шкірі.
 • Скільки голок ставлять за один сеанс?
  Від 2 до 20, в залежності від діагнозу і розміру зони, на яку вони впливають.
 • Чи є ризик заразитися чим-небудь через голки рефлексотерапевта?
  Ні, це виключено. Все медичне обладнання стерильно і використовується тільки один раз, після чого знищується ..
 • Скільки коштує сеанс голковколювання?
  Вартість сеансу акупунктури — 300 грн. Про ціни на інші процедури можна дізнатися в розділі ЦІНИ. Рекомендуємо вам попередньо проконсультуватися у лікаря. Він порадить, скільки процедур голковколювання потрібно пройти.

Вам потрібна допомога?

Запишіться на прийом

Позняки
➤ А. Ахматової вул., 13-Д, оф. 161, Київ
☎ +38(044)364-99-69 +38(067)300-38-63 +38(063)979-58-68
✉ primavertebra@gmail.com
Години прийому:
понеділок — п’ятниця: 9:00 — 18:00
субота, неділя: вихідні

Методи лікування