Глибока осциляція (ГЛОС-терапія або лімфодренажний масаж ХИВАМАТ® 200)

Глубокая осциляция (ХИВАМАТ® 200) - лечение в Prima Vertebra. Вертебролог киев, невропатолог в киеве, лечение позвоночника киев, мануальный терапевт киев, невролог в киеве, неврологи киева, неврология в киеве, костоправ киев, неврологии киева, институт неврологии киев, мануальная терапия киев, лечение позвоночника в киеве, вертебролог в киеве, лечение суставов киев, мануальный терапевт в киеве, мануальная терапия в киеве, институт неврологии в киеве, рефлексотерапия киев, лечение спины киев, невропатолог киев отзывы, рефлексотерапия в киеве, мануальщик киев, лечение остеохондроза киев, хороший невропатолог киев, ортопед киев, семейный доктор киев, киев, позняки, харьковский, дарница, клиника мануальной терапии, клиника вертеброневрологии, клиника неврологии и нейроортопедии, клиника реабилитации.ГЛОС-терапія або лімфодренажний масаж

Унікальний метод лікування за допомогою ГЛИБОКОЇ осциляції — це запатентований метод терапії. Глибока осциляція (ГЛОС-терапія або лімфодренажний масаж) — результат дії змінного електростатичного поля, яке виникає між руками лікаря (або ручним аплікатором) і поверхнею тіла пацієнта за допомогою апарату ХІВАМАТ 200. При цьому тканини пацієнта електростатично притягуються і відштовхуються в ритмі заданої частоти.

Ціна від 400 грн.

Тривалість процедури 10-15 хвилин.

Курс лікування 3-5 процедур.

Суть методики полягає в тому, що електростатичні імпульси, що створюють невеликі коливання і глибоко проникають в тканини, м’яко впливають на шкіру, підшкірну жирову клітковину, сполучну тканину, лімфатичні і венозні судини.

Такі коливання мають спрямовану протизапальну, трофостімулірующее, детоксифікуючу і дренажну дію, в результаті чого поліпшуються і прискорюються місцеві метаболічні і трофічні процеси в шарах шкіри; значно знижуються біль, запальний процес і набряки.

Глубокая осциляция (ХИВАМАТ® 200) - лечение в Prima Vertebra. Вертебролог киев, невропатолог в киеве, лечение позвоночника киев, мануальный терапевт киев, невролог в киеве, неврологи киева, неврология в киеве, костоправ киев, неврологии киева, институт неврологии киев, мануальная терапия киев, лечение позвоночника в киеве, вертебролог в киеве, лечение суставов киев, мануальный терапевт в киеве, мануальная терапия в киеве, институт неврологии в киеве, рефлексотерапия киев, лечение спины киев, невропатолог киев отзывы, рефлексотерапия в киеве, мануальщик киев, лечение остеохондроза киев, хороший невропатолог киев, ортопед киев, семейный доктор киев, киев, позняки, харьковский, дарница, клиника мануальной терапии, клиника вертеброневрологии, клиника неврологии и нейроортопедии, клиника реабилитации.

СПОСІБ ВПЛИВУ

Відмінною особливістю методики є те, що і лікар, і пацієнт підключені до приладу, який генерує особливі вібрації (осциляції) за наперед заданими параметрами. Глибока осциляція може проводитися як за допомогою ручного аплікатора, так і за допомогою спеціальних рукавичок, які одягає лікар. Під час процедури пацієнт тримає в руці нейтральний титановий елемент.

Як тільки лікар стосується рукавичками поверхні шкіри пацієнта, вона притягується, як тільки відводить в сторону — опускається. Отже, під час проведення процедури створюються легкі зворотно-поступальні рухи в масажованих таким чином тканинах пацієнта і відчуваються їм у вигляді м’якої і комфортної вібрації.

При швидкому послідовному повторенні цього процесу відбувається ритмічна деформація тканини. Електростатичні імпульси, ведуть до підвищеного тертя між іншими частинами, а під час інтервалів між імпульсами тканину еластично чинить опір цьому впливу. Спеціальний мікропроцесор контролює всі функції апарату, постійно стежить за всіма важливими компонентами і дозволяє домогтися необхідного ступеня впливу на тканини.

Залежно від частоти пацієнт відчуває різні відчуття: при 80-200 Гц — вібрацію, при середній частоті 25-80 Гц — ефект струшування, а при використанні низьких частот — 5-25 Гц — виникає ефект «насоса».
Завдяки надзвичайно глибокого ефекту при мінімальному механічному впливі, застосування системи ХІВАМАТ 200 дозволяє сьогодні лікувати такі стани, при яких раніше фізіотерапія не призначалась.

Показания

В ЯКИХ ВИПАДКАХ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ХІВАМАТ 200

Біль різного генезу (травми опорно-рухового апарату, рефлекторні і корінцеві синдроми остеохондрозу, міозити, ревматизм, неврити, невралгії, люмбалгія, ішіалгія, мігрень і т. Д.).

 • Артроз, епікондиліт.
 • Розтягування, розрив зв’язок.
 • Порушення венозного кровообігу (хронічна венозна недостатність кінцівок).
 • Профілактика виникнення тромбів.
 • Післяопераційна реабілітація.
 • Лікування гематом (синців).
 • Порушення лімфообігу (лімфедеми в післяопераційному періоді після радикального лікування злоякісних пухлин молочної залози, яєчка, порожнини рота, простати, щитовидної залози, в тому числі на тлі променевої терапії).
 • Порушення трофіки тканин (хвороба Зудека, деформуючий остеоартроз, остеопороз, хвороба Бехтерева, ревматоїдний поліартрит, трофічні виразки гомілки, пролежні та ін.).
 • Порушення тонусу і / або скоротливої ​​здатності м’язів (геморагічний і ішемічний інсульти, черепно-мозкові і спинальні травми, травми нервів і сплетінь, розсіяний склероз).
 • Порушення тонусу дихальних шляхів (хронічний бронхіт, бронхіальна астма, хронічна обструктивна хвороба легень, муковісцидоз, ранній післяопераційний період після операцій на органах грудної клітки).
 • Порушення цілісності шкіри (опіки, відкриті рани).
 • Корекція фігури.
 • Лікування надмірної ваги і ожиріння на різних стадіях.
 • Профілактика і лікування целюліту.
 • У спортивній медицині відновлення після змагань і інтенсивних тренувань, активізація обміну речовин в м’язах, швидке усунення набряків, загоєння мікротравм, якнайшвидше відновлення після важких фізичних навантажень.
 • Загоєння і попередження утворення рубців після хірургічних втручань, в тому числі в пластичної хірургії, а також для стимуляції вироблення колагену, підтримки еластичності шкіри і тонусу м’язів обличчя (як компонент комплексу омолоджуючих процедур).

В даний час ХІВАМАТ 200 успішно використовується в ортопедії, травматології, кардіології, гінекології, акушерстві, урології, ендокринології, пульмонології, неврології, отоларингології, онкології.

1. Стимуляція загоєння ран
Глибока осциляція сприяє прискоренню та активізації репаративних процесів в рані. Завдяки протинабрякову та протизапальну ефектів, місцеве метаболічну всмоктування і виділення поліпшуються у всіх шарах тканини. Це характеризується значним поліпшенням планиметрических і біохімічних параметрів загоєння рани.

2. Знеболювання
Система ХІВАМАТ 200 володіє сильним болезаспокійливу ефектом, який дозволяє зменшити прийом сильнодіючих медикаментозних засобів. Зменшення болю відбувається в результаті протизапальних ефектів і зменшення набряку.

3. Протинабрякова дію
В інтерстиціальній області ХІВАМАТ 200 викликає механічне розкриття перегородок і просторів, сприяючи, тим самим, дренажу. Відбувається «змішування» основних речовин і видалення інтерстиціальної рідини і її компонентів. Доказом служить значне зменшення набряклості в області рани в процесі лікування. У хронічних випадках спостерігається зменшення фіброзу і ущільнення тканин.

4. Протизапальна дія
Вплив ХІВАМАТ 200 пригнічує запалення в гострій і хронічній фазі, обмежуючи міграцію прозапальних клітин в ділянку ураження, зменшуючи вивільнення медіаторів запалення і сповільнюючи надходження води і білків з кровоносних і лімфатичних судин.

5. Поліпшення рухливості
При хронічному больовому синдромі і посттравматичних станах часто знижується рухливість, що пов’язано зі зменшенням мікроциркуляції, внаслідок підвищення м’язового тонусу капілярів. Глибока осциляція розслабляє м’язи, значно оптимізуючи метаболізм і нормалізуючи функціонування пошкоджених нервів. Як наслідок, самомобілізацію настає негайно, відновлюється і поліпшується амплітуда рухів.

6. Підвищення еластичності тканин
Глибока осциляція є ідеальним доповненням до звичайних методів догляду за пацієнтами в постопераційному періоді, в неврології або травматології. Завдяки м’якому впливу, ХІВАМАТ 200 є ефективним засобом при мастектомії, після кесаревого розтину, остеосинтезу, ендопротезування і т. Д.

Протипоказання

 • Вагітність.
 • Гострі інфекційні та гнійні захворювання.
 • Неоперабельні злоякісні пухлини.
 • Захворювання крові.
 • Хронічні захворювання серця і судин у стадії декомпенсації.
 • Туберкульоз в активній фазі.
 • Наявність кардіостимулятора або інших електронних імплантатів.
 • Чутливість до електричного поля.

ХІВАМАТ-терапія чудово поєднується з іншими методами лікування і сприяє посиленню ефекту мануальних видів терапії. Так як глибока осциляція може використовуватися на самих ранніх стадіях, методика рішуче впливає на процеси регенерації і навіть в деяких випадках значно їх прискорює. Більш того, унікальна терапевтична особливість глибокої осциляції досить часто допомагає призупинити хронічний перебіг хвороби.

Поширені запитання

 • Питання?
  Відповідь

Вам потрібна допомога?

Запишіться на прийом

Позняки
➤ А. Ахматової вул., 13-Д, оф. 161, Київ
☎ +38(044)364-99-69 +38(067)300-38-63 +38(063)979-58-68
✉ primavertebra@gmail.com
Години прийому:
понеділок — п’ятниця: 9:00 — 18:00
субота, неділя: вихідні

Методи лікування