Терапія лікарськими препаратами

МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ЛІКУВАННЯ

Терапія лікарськими препаратами — це важлива складова при комплексному підході в лікуванні різних захворювань. Тільки індивідуально підібраними лікарськими препаратами і коректними дозуванням можна відновити нормальне функціонування всіх органів і систем.

Медикаментозне лікування в нашій клініці включає підбір препаратів і індивідуальних методик лікування для зняття гострих станів і відновлення внутрішнього балансу організму при загостренні хронічних захворювань.

Шляхи введення лікарських препаратів в організм людини можуть здійснюватися такими способами:
— Пероральний (внутрішнє вживання лікарських препаратів шляхом проковтування) — є найбільш фізіологічним способом вживання лікарських засобів;
— Сублінгвальний (під язик) — відрізняється швидким початком дії препарату
— Ін’єкційний (за допомогою шприца і голки з порушенням цілісності шкірних покривів);
— Внутрішньовенний (безпосереднє введення препарату в системний кровотік), може використовуватися як струйное, так і крапельне (більш повільне) введення препаратів.

У нашій клініці використовуються всі шляхи введення лікарських препаратів, але особливою популярністю користується внутрішньовенне крапельне введення медикаментів, яке дає можливість прискорити і посилити лікувальний ефект при різних захворюваннях на різних стадіях їх розвитку і домогтися позитивної динаміки в більш короткі терміни, і дуже часто є єдино дієвим методом лікування.

Таким чином внутрішньовенне введення лікарських препаратів сприяє:
— Очищенню організму від токсичних речовин і насиченню його необхідними поживними речовинами;
— Активації процесів обміну речовин в організмі;
— Відновленню фізіологічної регуляції діяльності систем організму;
— Поліпшення циркуляції крові, лімфи і міжклітинної рідини в організмі.

Особливе значення медикаментозне лікування набуває при лікуванні хронічних захворювань у фазі їх загострення, коли розвивається інтоксикація організму продуктами порушеного обміну речовин, що вимагає невідкладного втручання у вигляді внутрішньовенного крапельного введення лікарських препаратів, спрямованих на відновлення функції печінки і нирок — органів, які відповідають за виведення шкідливих продуктів обміну речовин з організму людини.

Курс лікування в клініці складається з 8-10 сеансів тривалість 40-60 хвилин, які проводяться в комфортному маніпуляційному кабінеті з використанням останніх досягнень сучасної медицини.

prima-verteba_054