Ультразвукове дослідження (УЗД)

Глубокая осциляция (ХИВАМАТ® 200) - лечение в Prima Vertebra. Вертебролог киев, невропатолог в киеве, лечение позвоночника киев, мануальный терапевт киев, невролог в киеве, неврологи киева, неврология в киеве, костоправ киев, неврологии киева, институт неврологии киев, мануальная терапия киев, лечение позвоночника в киеве, вертебролог в киеве, лечение суставов киев, мануальный терапевт в киеве, мануальная терапия в киеве, институт неврологии в киеве, рефлексотерапия киев, лечение спины киев, невропатолог киев отзывы, рефлексотерапия в киеве, мануальщик киев, лечение остеохондроза киев, хороший невропатолог киев, ортопед киев, семейный доктор киев, киев, позняки, харьковский, дарница, клиника мануальной терапии, клиника вертеброневрологии, клиника неврологии и нейроортопедии, клиника реабилитации.Ультразвукове дослідження (УЗД) в Києві

УЗД з успіхом застосовується практично у всіх галузях медицини; частіше — в терапії та педіатрії, акушерстві та гінекології, урології та андрології, ендокринології (для діагностики захворювань щитовидної залози УЗД взагалі є методом вибору). Однак і ортопеди-травматологи, і судинні хірурги отримують за допомогою ультразвуку чимало необхідних для діагностики і контролю якості лікування даних.

Ціна від 100 грн.

Тривалість процедури 20-40 хвилин.

Курс лікування від 1 процедур.

Завдяки своїй доступності і практично повній відсутності протипоказань, неінвазивності, високу інформативність і відносно невеликій вартості послуги для пацієнта ультразвукова діагностика в останнє десятиліття отримала широке застосування в багатьох клініках, які ведуть амбулаторний прийом, а у пацієнтів всіх вікових груп користується безумовним попитом.

Ось далеко не повний перелік можливостей УЗ досліджень:

  • органів черевної порожнини — гепатобіліарної системи, підшлункової залози, шлунка, селезінки, частково кишечника;
  • сечовидільної системи — нирок, сечоводів, сечового міхура;
  • ендокринної системи — наднирників, щитовидної і паращитовидних залоз;
  • молочних залоз, слинних залоз, лімфатичних вузлів;
  • в акушерстві та гінекології — встановлення терміну вагітності, скрининги плода, дослідження матки і її придатків, динамічне спостереження зростання і дозрівання фолікулів паралельно з вивченням властивостей ендометрія (т.зв. фолікулометрія);
  • в чоловічої сечостатевої сфері — дослідження передміхурової залози і органів мошонки, доплерографія судин статевого члена при порушенні еректильної функції;
  • допплерівські методики дослідження серця і судин практично всіх локалізацій;
  • нейросонографія (дослідження структур мозку немовлят);
  • дослідження м’яких тканин і кістково-м’язової системи.

 

Підготовка до УЗД

Для проведення УЗД органів черевної порожнини, нирок і надниркових залоз для гарної візуалізації (особливо у здорових та літніх пацієнтів) рекомендується дотримуватися таких правил підготовки.

За 2-3 дні до проведення дослідження слід виключити з раціону продукти, що викликають метеоризм, до яких відносяться в першу чергу чорний хліб, бобові, свіжі овочі і фрукти, молоко, соки, газовані напої. Літнім і огрядним пацієнтам призначають ферментні препарати (фестал, мезим, панкреатин) 2-3 дня під час прийому їжі. Бажано легко повечеряти напередодні дослідження. Якщо ж у Вас немає можливості провести дослідження вранці, допускається легкий сніданок (наприклад, несолодкий чай з булочкою) за 6-8 годин до дослідження. Прийом їжі небажаний також і тому, що відбувається скорочення жовчного міхура і стає практично неможливим об’єктивно оцінити його стан. Застосування очисної клізми діскутабельнимі. Якщо Вам рекомендовано і УЗД, і ФГДС, проводять спочатку УЗД, а не навпаки, тому що під час ФГДС шлунок заповнюється повітрям для розправлення його стінок і виникає метеоризм.

Для дослідження органів малого таза (ОМТ) і чоловіків, і жінок через передню черевну стінку (абдомінальним датчиком) необхідно наповнити сечовий міхур, для цього за 1-1,5 години до призначеного часу дослідження слід випити близько 1-1,2л негазованої рідини.

Перед дослідженні ОМТ трансвагінальним датчиком (ТВ УЗД) сечовий міхур спорожняють; слід пам’ятати, що метеоризм ускладнює дослідження, так що не завадить вжити заходів для його запобігання дотриманням правил, викладених вище.

Чоловікам перед УЗД передміхурової залози трансректально (ТР УЗД) проводять вимірювання об’єму сечового міхура з наступним визначенням залишкового об’єму, а потім, після спорожнення сечового міхура, досліджують передміхурову залозу через пряму кишку. Напередодні проводять туалет промежини і очисну клізму.

УЗД щитовидної і молочних залоз, лімфатичних вузлів, суглобів і м’яких тканин, серця, судин і нейросонографія підготовки не вимагають.


Ціни на УЗ дослідження

Вам потрібна допомога?

Запишіться на прийом

Позняки
➤ А. Ахматової вул., 13-Д, оф. 161, Київ
☎ +38(044)364-99-69 +38(067)300-38-63 +38(063)979-58-68
✉ primavertebra@gmail.com
Години прийому:
понеділок — п’ятниця: 9:00 — 18:00
субота, неділя: вихідні

Методи лікування