Лікувальна фізкультура (ЛФК)

лечение спины, боли в спине лечение, боль в спине лечение, боль в спине поясница лечение, боль в спине в пояснице лечение, лечение при болях в спине и пояснице, лечение боли в спине в области поясницы, боль в спине причины и лечение, боль в спине причины лечение, боли в спине и пояснице причины лечение, если болит спина лечение, боль в спине поясница чем лечить, лечение позвоночника боли в спине, боли в спине ниже поясницы лечение, болит спина в пояснице лечение, болит спина в области поясницы лечение, боли в спине лечение уколы, мышечные боли в спине лечение, боль в спине лечение уколы, сильно болит спина чем лечить, сильно болит спина как лечить, лечение при болях в спине и суставах, боли в спине при беременности лечение, лечение при болях в спине уколы, острая боль в спине лечение, боли в спине лечение мази, боли в спине какой врач лечит, боль в спине лечение лекарства, лечение мышечных спазмов в спине, лечение мышечных спазмов спины, болит спина внизу как лечить, боль в спине справа ниже поясницы лечение, боль в спине выше поясницы лечение, почему болит спина как лечить, мышечные боли в спине чем лечить, боль в спине крестец лечение, болит спина после родов лечение, болит низ спины чем лечить, болит низ спины как лечить, невролог лечит спинуЛікувальна фізкультура в Києві

Лікувальна фізкультура (ЛФК) в Клініці вертеброневрологии і кінезотерапії «Prima Vertebra» є важливою частиною оздоровчих програм. В її основі — максимальне використання можливостей рухів для лікування і профілактики захворювань і їх загострень.

Ціна від 400 грн.

Тривалість процедури 45-60 хвилин.

Курс лікування 5-10 процедур.

ЛФК в Клініці вертеброневрологии і кінезотерапії «Prima Vertebra»

 

Всі програми лікувальної фізкультури призначаються індивідуально. Залежно від цього ЛФК може бути призначена як самостійний вид лікування або як допоміжна терапія. В якості самостійного методу ЛФК допомагає: перебудувати або відновити рухові функції, порушені захворюванням і болями, скорегувати рухові зміни, пов’язані з порушенням іннервації.

Завдяки лікувальній фізкультурі в клініці «Prima Vertebra»:

 • поліпшується рухова активність і фізичні здібності;
 • знижується інтенсивність больових синдромів;
 • полегшуються або повністю проходять болі;
 • поліпшується стан нервової системи.

Комплексне застосування лікувальної фізкультури (ЛФК)

Для якнайшвидшого одужання лікарі Клініки вертеброневрологии і кінезотерапії «Prima Vertebra» поєднують лікувальну фізкультуру з іншими процедурами і методами: лікувальний масаж, мануальна терапія, магнітолазеротерапія, кінезіотейпування і т.д.

У складі комплексного курсу ЛФК підвищує ефективність інших методів лікування. Важливе значення при цьому відіграє створення позитивного психоемоційного фону, поліпшення настрою і зміцнення впевненості в одужанні. Крім того, ЛФК допомагає закріпити результати лікування, зробити їх більш стійкими і довготривалими.

Основні принципи ЛФК в «Prima Vertebra»

Лікувальна фізкультура в нашій клініці проводиться професійним реабілітологом-кінезотерапевт строго індивідуально.

Використання новітніх розробок і різноманітних методів Індивідуальність в побудові занять з урахуванням віку, стану здоров’я, рівня фізичної підготовки, діагнозу основного і супутніх захворювань.

Тривалість і інтенсивність занять ЛФК визначаються в кожному випадку індивідуально, так само як і конкретна система, методика, набір вправ. Саме це забезпечує кращі результати лікувальної фізкультури в нашій клініці і її максимальну ефективність в лікуванні та закріпленні результатів лікування захворювань.

Поширені запитання

 • Скільки процедур лікувальної фізкультури входить в курс ?
  Курс лікувальної фізкультури включає 5 занять в клініці «Prima Vertebra». Потім пацієнт продовжує робити вправи вдома. В процесі лікування курс може коригуватися в залежності від результатів.
 • Чи не шкідлива навантаження при сильних болях?
  Вправи в курсі ЛФК підбираються індивідуально. Деякі вправи виконуються пасивно, руками фахівця. Курс спеціально розрахований на ослаблених пацієнтів і призначається після того, як лікар переконається в його безпеці.
 • При яких захворюваннях допомагає ЛФК?
  У клініці «Prima Vertebra» методики ЛФК з успіхом використовуються для лікування широкого кола захворювань, включаючи:
  — захворювання і травми опорно-рухового апарату (остеохондроз, дорсопатии, радикуліти, артрити, артрози, сколіоз та порушення постави, плоскостопість, наслідки травм і ін.)
  — больові синдроми (цервікалгія, дорсалгія, люмбалгія, артралгія, міалгія)
 • Як довго триває лікувальний ефект від лікувальної фізкультури?
  Після проходження повного курсу відновлення в клініці вертеброневрологии і кінезотерапії «Prima Vertebra» потрібно дотримуватися приписів лікаря і регулярно робити гімнастику. При виконанні цих вимог можна надовго або назавжди забути про біль.
 • Скільки коштує 1 заняття ЛФК в Клініці вертеброневрологии і кінезотерапії «Prima Vertebra»?
  Вартість заняття — 300 грн. Дізнайтеся докладніше вартість інших процедур в розділі ЦІНИ. Перед початком лікування рекомендуємо проконсультуватися з нашим лікарем.
 • ЛФК та звичайна зарядка,  в чому різниця? Відповідь тут

Вам потрібна допомога?

Запишіться на прийом

Позняки
➤ А. Ахматової вул., 13-Д, оф. 161, Київ
☎ +38(044)364-99-69 +38(067)300-38-63 +38(063)979-58-68
✉ primavertebra@gmail.com
Години прийому:
понеділок — п’ятниця: 9:00 — 18:00
субота, неділя: вихідні

Методи лікування