Що можуть лікувати звукові хвилі?

Якщо людина чує поєднання «ударна хвиля», у неї відразу виникає негативна реакція, адже найчастіше це словосполучення має яскраво негативне забарвлення. Однак, сучасні технології поставили ударні хвилі на службу людині і його здоров’ю. Саме так з’явився новий напрямок лікування — ударно-хвильова терапія.

У повсякденному житті ударні хвилі викликаються як природними, так і техногенними причинами. До природних відносяться землетруси, бурі, урагани або цунамі, а до техногенних — верстати, транспорт, вибухи або вітряні електростанції. Ударна хвиля є деяким різновидом звукових хвиль, однак, від інших відрізняється більш високими амплітудами енергії і малої тривалістю імпульсу. Звучить дуже складно, проте, все виявляється ще цікавіше.

Дія ударних хвиль в апаратах ударно-хвильової терапії заснована на ефекті кавітації. Справа в тому, що ударна хвиля, не затримуючись, поширюється в м’яких тканинах, не пошкоджуючи їх, і має безпосередній вплив на кісткову і хрящову тканини, кальцифікати та інші щільні утворення.
Лікування проводиться під впливом звукових хвиль, які генеруються за допомогою імпульсів електричного струму низької частоти. Отримувані акустичні ударні хвилі знаходяться в спектрі інфразвуку і мають частоту нижче, ніж сприймає людське вухо (нижче 16-25 Гц). На відміну від інших звукових хвиль, вони мають більш високі амплітуди енергії і малу тривалість імпульсу.
Під впливом ударних хвиль в тканинах відбувається розширення дрібних кровоносних судин, поліпшується місцевий кровообіг, збільшується швидкість лімфооттока, прискорюються всі біохімічні процеси і клітинне оновлення. Ударна хвиля розсмоктує фіброзні утворення, а також поступово розпушує і розчиняє мікрокристалічні відкладення пірофосфату і гідроксиапатиту кальцію, оксалатів і уратів , які є причиною запалення і болю при артритах. Завдяки цьому методу з’явилася можливість абсолютно по-новому підійти до лікування артрозів, остеохондрозу, гриж міжхребцевих дисків та інших, так званих дегенеративно-дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату.

Prima Vertebra-клініка вертеброневрології та кінезотерапії-ваш провідник в світ здорового хребта та суглобів.

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015