Як підняти собі настрій в осени

Доброго понеділкового ранку:) Засумували, дивлячісь на сіру погоду за вікном? Спробуйте виконати декілька вправ і ваш настрій одразу покращиться:)

Цей комплекс розроблений психотерапевтом Карлосом Кото, який створив техніку HandLink (Енергетична психологія).

1. Походіть навшпиньки

Коли Ви відчуваєте себе пригніченим, Вам навіть ноги пересувати важко. Здається, що негативні емоції тягнуть Вас до землі. Тому для протидії спробуйте походити пару хвилин навшпиньки, концентруючи ваги тіла на кінчиках пальців ніг і прямуючи всім тілом вгору, до неба.

2. Пострибайте як Джек-стрибунець

Улюблена вправа американських військових Jumping Jacks посилить потік крові, прибере застій в органах і тканинах, збільшить приплив кисню до них, дасть викид ендорфінів, «гормонів щастя», допоможе скинути зайву вагу, та просто зігріє Вас.

Робиться вправа просто. З вихідного положення «ноги разом, руки по швах» зігніть ноги в колінах і починайте стрибати, розставляючи ноги якомога ширше, а руки піднімаючи над головою. Якщо можливо, поплескайте руками. Вагу тіла при цьому утримуйте на кінчиках пальців. Повертаючись у вихідне положення, перенесіть вагу тіла на п’яти, ноги поставте разом, а руки опустіть з боків тіла. Зробіть хоча б 20 стрибків, і Ви побачите, що життя починає сяяти новими фарбами.

3. Груди колесом!

Чи помічали, що коли Вам сумно, Ви починаєте сутулитися, немов захищаючи серце і емоції від ворожого зовнішнього світу? Спробуйте випрямити спину і гордо розправити груди, розкривши її назустріч новим враженням і гарному настрою. Крім того, така поза дозволить в прямому сенсі зітхнути на повні груди, що також покращить фізичний і душевний стан.

4. Підніміть руки над головою: Ви — переможець!

Часто, перебуваючи в зневірі, Ви не знаєте, куди подіти руки, і вони безвольно висять уздовж тіла. Щоб побороти поганий настрій, підніміть руки вгору, як якби Ви стали переможцем в змаганні, битві або якому-небудь важливій справі. Адже Ви вже практично перемогли свій смуток-печаль, Ви — переможець!

5. Вище ніс і посміхайтеся!

Виконуючи 3 і 4 вправи, Ви, швидше за все, мимоволі піднімете підборіддя вгору. Вам же є чим пишатися, правда?

І в кінці-кінців, починайте вже посміхатися! Навіть якщо Вам цього не хочеться. Ваш мозок асоціює посмішку з хорошим настроєм, радістю і іншими позитивними емоціями. Дуже скоро штучно викликана посмішка дозволить Вам відчути себе помітно краще і бадьоріше.

Ось такі нехитрі вправи. Але вони реально допомагають підняти настрій, прогнати нудьгу і зробити своє життя трохи щасливішими.

Prima Vertebra-клініка вертеброневрології та кінезотерапії- ваш провідник в світ здорового хребта та суглобів.

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015