Мушки перед очима. Що це?

Наш органнізм -це цілісна система. І про деякі захворювання він може сигналізувати нам нелогічними, як для нас, симптомами.

Все частіше молоді люди, без очевидних причин, різко помічають появу перед очима плаваючих мушок, ниточок, павутинок, точок, які змінюють своє положення і переміщаються в очах. Вони помітні не завжди, частіше з’являються на вулиці в ясну сонячну погоду, при погляді на світлі предмети, блакитне небо. Прічіною появи таких зорових відчуттів в більшості випадків є деструкція склоподібного тіла.

Одними з основних причин виникнення даної проблеми у молодих людей це: ⠀

  • порушення венозного відтоку
  • порушення припливу крові до голови ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
  • погане харчування потиличної частини головного мозку⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
  • хронічне виснаження ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀
  • тривале напруження очей.

У молодому віці, без очевидних причин, проблема криється в кровообігу голови. Це може бути перший, але не останній симптом. Згодом страждає пам’ять, інтелект, вестибулярний апарат і навіть може призвести до мікроінсульт.

Для того, щоб правильно вибрати тактику лікування потрібно обстежитися: УЗД, МРТ, офтальмолог і вертебролог.

Мушки в очах і шум у вухах можуть свідчити про неврологічної патології (не виключено ураження епіфіза). Схожі симптоми нерідко є наслідком хронічної перевтоми або нервово-психічного перенапруження, тобто стресу.
Перш ніж починати лікування , необхідно достовірно встановити, з якою офтальмологічної патологією або іншим соматичним захворюванням пов’язані ці клінічні прояви.

Профілактика

Для позбавлення від мушок і профілактики їх появи рекомендується переглянути свій спосіб життя. Важливо приділяти підвищену увагу здоровому харчуванню (зокрема — вживання достатньої кількості вітамінів).

  • Величезне значення мають дозовані фізичні навантаження (найменьше це, ранкова гімнастика і регулярні піші прогулянки у вечірній час повинні стати регулярними). Достовірно встановлено, що гіподинамія є однією з причин раннього погіршення зору.
  • Намагайтеся якомога менше часу проводити перед телевізором або монітором. Втома очей дуже часто провокує появу плаваючих помутнінь.
  • І, звичайно, необхідно відмовитися від нікотину і споживання алкоголю. Шкідливі звички негативно позначаються на стані всіх органів і систем, і здатні викликати проблеми з тиском навіть у молодих людей.
  • Дуже корисні прості вправи для очей. При появі мушок (або для профілактики їх появи) різко переведіть погляд вліво, а потім вправо. Потім посувайте очними яблуками вгору-вниз. Ці рухи сприяють перерозподілу рідини, завдяки чому мушки змістяться за межі зорового поля.

Для виявлення порушення кровопостачання головного мозку і судин очного дна, досить зробити доплер судин голови та шиї. Якщо є проблеми відтоку і припливу крові — необхідно лікувати судини, які знаходяться всередині хребта. Даною проблемою займається лікар вертебролог.

Будьте здорові разом з Prima Vertebra)

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015