Фізіотерапія. Що ви про неї знаєте?

Фізіотерапія при остеохондрозі є доповненням до основного лікування, серйозно покращуючи стан пацієнта. При цьому фізіотерапевтичні методи лікування діють вибірково на вогнище болю, завдяки чому досягається досить велика ефективність цього методу лікування і практично повна відсутність побічного впливу.

Завдяки даному методу лікування лікар може скоротити дози препаратів, які призначені хворому, завдяки чому зменшується ризик появи побічних ефектів і поява алергії.

Існує багато видів фізіотерапевтичних процедур. Ось деякі з них.

Магнітотерапія — на тканини впливають низькочастотні імпульси магнітного поля. Змінюється в’язкість крові, знімаються набряки, судини розширюються, все це позитивно позначається на обмінних процесах в запалених тканинах. Така процедура проводиться лише в амбулаторних умовах.

Ультразвук — робиться мікромасаж тканин, який активує кровообіг, надаючи знеболюючу, протизапальну дію.

Лазеротерапія — на пошкоджену ділянку направляється спеціальний лазер, він сприяє зменшенню запальних процесів, болів, допомагає організму відновитися. Поліпшення загального стану та зменшення хворобливості спостерігається вже після перших сеансів. Час продовження процедури становить 15 хвилин.

Електротерапія- вплив відбувається за допомогою електричного струму, під дією якого з’являється тепло в тканинах, завдяки чому посилюється місцевий кровообіг. Завдяки цьому ефективно усувається дискомфорт і больові відчуття, а також прискорюється лікування. Однак такий тип фізіотерапії протипоказаний людям, у яких в тілі є металеві пристрої та деталі, або кардіостимулятори.

Текар-терапія грунтується на лікувальному впливі на організм високочастотного, електричного струму, який проникає в тканини у вигляді електромагнітних хвиль і генерує тепло. Це метод глибинної термотерапії, що призводить до інтенсивної стимуляції клітин, розширенню кровоносних судин і підвищення внутрішньої температури, запускаються процеси природної регенерації організма. Тепловая енергія стимулює глибокі шари тканин, розширює кровоносні судини і тим самим запускає процеси, спрямовані на зменшення набряклості і вогнищ запалення і природну регенерацію клітин

Глибока осциляція (ГЛОС-терапія або лімфодренажний масаж) — результат дії змінного електростатичного поля, яке виникає між руками лікаря (або ручним аплікатором) і поверхнею тіла пацієнта за допомогою апарату ХІВАМАТ 200.

Суть методики полягає в тому, що електростатичні імпульси, що створюють невеликі коливання і глибоко проникають в тканини, м’яко впливають на шкіру, підшкірну жирову клітковину, сполучну тканину, лімфатичні і венозні судини.

Такі коливання мають спрямовану протизапальну, трофостімуліруючу, детоксифікуючу і дренажну дію, в результаті чого поліпшуються і прискорюються місцеві метаболічні і трофічні процеси в шарах шкіри; значно знижуються біль, запальний процес і набряки.

️Високотонова терапія — грунтується на електричних імпульсах високої частоти. Проникаючи глибоко в клітини, високі частоти запускають внутрішньоклітинні процеси і активізують обмін речовин. В результаті, з клітин виводяться токсини і збільшується їх енергетичний потенціал. Простіше кажучи, клітини отримують додаткову енергію для оновлення. Це дає ефект біологічного омолодження клітин, зменшує біль, покращує фізичну, розумову і статеву активність.

Ударно-хвильова терапія-метод лікування полягає у впливі акустичної хвилі на уражену ділянку тіла. Завдяки цьому усувається біль, поліпшується обмін речовин і поліпшується мікроциркуляція крові.

Всі ці фізіопроцедури ми застосовуємо в нашій клініці.

Prima Vertebra-клініка вертеброневрології та кінезотерапії — ваш провідник в світ здорового хребта та суглобів.

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015