9 причин гуляти пішки

Довгі вихідні-це додатковий привід прогулятися пішки:)

Піша прогулянка — це не просто спосіб переміститися з пункту А в пункт Б. Вона здатна дати вам набагато більше.

Підніме настрій

Прогулянки піднімають настрій, особливо якщо крокувати не в спортзалі, а на відкритому повітрі. Більш того, вони зарекомендовали себе як засіб, що допомагає від депресії.

Пробудить креативність

Якщо ви втратили натхнення і не знаєте, як його повернути, або намагаєтеся перетворити ідею в життєздатний проект, вирушайте на енергійну прогулянку. Ходьба покращує конвергентний і дивергентний види мислення, обидва вони тісно пов’язані з творчістю.

Знизить ризик метаболічного синдрому

Метаболічний синдром — це комплекс проблем зі здоров’ям, що включає в себе підвищений кров’яний тиск, високий рівень цукру в крові, зайва вага. Він провісник діабету, хвороб серцево-судинної системи, ранньої смерті. Метаболічний синдром з’являється через сидячий спосіб життя, але існує еффектівний і безкоштовний засіб проти нього — аеробні вправи. Енергійна ходьба стане відмінним варіантом в боротьбі за здоров’я.

Продовжить молодість

Дослідження показують, що люди, які регулярно ходять пішки, більш молоді на клітинному рівні, ніж їх ровесники. Аеробні навантаження допомагають зберегти і подовжити теломерні ділянки хромосом, які коротшають з віком, і зменшують біологічний вік людини.

Нормалізує сон

Люди, які регулярно ходять пішки, краще і міцніше сплять і рідше страждають від безсоння, проблем з довгим засипанням і інших порушень. А повноцінний відпочинок — один з ключових чинників довгого і здорового життя.

Знизить стрес

Стрес в сучасному світі не можна назвати рідкісним явищем, і він завдає серйозної шкоди фізичному та психічному здоров’ю. Ходьба — швидкий і ефективний спосіб заспокоїтися, вона допомагає нормалізувати рівень кортизолу і очистити розум.

Стимулює роботу мозку

Ходьба корисна не тільки для тіла, але і для мозку. Регулярні прогулянки поліпшують пам’ять, пізнавальні здібності, навички навчання, а також зменшують ризик розвитку деменції і хвороби Альцгеймера.

Знеболює

Останнє, про що думає людина, що страждає від хронічного болю, — це регулярні прогулянки. Однак вчені виявили, що ходьба може допомогти як в короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Навіть якщо прогулянки не позбавлять від болю повністю, вони дозволять легше з ним впоратися.

Зміцнить кістки

Щільна кісткова тканина робить кістки сильніше і допомагає уникнути остеопорозу, деформації хребта і інших проблем з опорно-руховим апаратом. І ходьба — один зі способов зміцнити свої кістки.

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015