Болить спина після масажу. Чому?

Дуже часто багато пацієнтів після перших відвідин масажиста (це добра половина) на наступний день або через день відчувають біль.

Якщо дії масажиста некоректні, то, як правило, погіршення настає відразу після сеансу або через нетривалий час після нього (1-2 години). І лише в рідкісних випадках (якщо пропустили більш серйозне захворювання і масаж робити категорично не можна було) через кілька годин після процедури в результаті формування набряку в м’яких тканинах, корінцях нервів. Чому з’являється біль у м’язах?

Масаж умовно можна прирівняти до фізичного тренування м’язів (таких як в спортзалі).

Як правило, до масажу проблемні м’язи забиті, в них повно продуктів обміну і мало АТФ. Вони по суті слабкі. Тому швидко втомлюються і дають хронічний больовий синдром. В таких м’язах порушуються обмінні процеси , кров застоюється.

Після проведення першого сеансу ситуація кардинально змінюється. Кровотік різко посилюється, м’язи, що давно нормально не працювали, отримують досить потужне навантаження. В результаті, як після  тренування, в м’язах, в процесі метаболізму накопичується молочна кислота, яка і дає цей біль. Але набирається вона якраз після ночі (бо вночі обмінні процеси йдуть найбільш активно) ось ви і прокидаєтеся, а м’язи все болять.

Якщо немає інших причин (загострення, корінцевого синдрому або інших складних станів) біль зменшується протягом 2-3 днів, а потім і зовсім зникає. Але далеко не завжди ви будете відчувати біль після перших процедур. Це багато в чому залежить від стану вашої м’язової системи та організму в цілому, а також від грамотності та уважності масажиста.

Перші процедури рекомендується проводити в щадному режимі, щоб організм поступово звикав до впливу. Поступово інтенсивність і часовий інтервал можна нарощувати. Деякі вважають за краще відразу впливати потужно, правда не завжди це виправдано, треба виходити з індивідуальних особливостей.

Помічено, що пацієнти, у яких м’язи після процедури болять, як правило,  набагато швидше відновлюються.

І головне, якщо ви хочете отримати максимально корисний ефект від масажу спини, то проходити його потрібно курсами по 5-10 сеансів раз на пів року. Тільки в цьому випадку він принесе бажаний лікувальний і загально оздоровчий ефект. Одна процедура не тільки не принесе користь, але може навіть призвести до загострення деяких хронічних захворювань.

Бережіть себе і будьте здорові реабилитация после операции на позвоночнике, массаж в киеве, prp терапия, реабилитация после удаления грыжи позвоночника, реабилитация после удаления грыжи, лечение позвоночника киев, лечение позвоночника в киеве, лечение спины киев, Лечение спины в киеве, ударно волновая терапия киев, реабилитация после удаления межпозвонковой грыжи, лфк после удаления грыжи позвоночника, ударно волновая терапия в киеве, реабилитация после перелома, реабилитация после перелома руки, реабилитация после перелома ноги, реабилитация после перелома голеностопа, реабилитация после перелома шейки бедра, реабилитация после перелома киев, санаторий реабилитация после перелома украина, реабилитация после перелома руки у ребенка, реабилитация после перелома бедра в домашних условиях

 

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015