Сумувати чи ні? Вибір за Вами:)

Осінь — час теплих обіймів і ароматного чаю! Погода змінюється і настрій різний. Від чого залежить адаптація людини до змін? Від фізичного стану, людей, які знаходяться поруч, від характеру, емоційного стану.
Науково доведено — ті, хто приділяють увагу тілу, легко адаптуються до змін. Щоб тілу легше було перебудуватися, його потрібно підготувати

l2ltzy9ly29zcgetc3bhlxbyb2dyyw1tes0xlmpwzw

Комплекс «Осінній антігрустін», який включає в себе: сеанс в реабілітаційній капсулі Alpha Led Oxy Light-Spa + масаж на вибір (стоун масаж (масаж камінням), загальний масаж або аромамасаж), допоможе адаптуватися тілу до погодних змін, підвищить імунітет і загальний настрій.

Вартість 500 грн.

 

А наповнити емоційну сферу допоможуть заняття, які приносять задоволення і радість, від чого «горять» очі і світяться серця.

Згадайте улюблене заняття — плетіння, танці, підійде і вокал в душі. Озирніться навколо — можливо забуте тужить недовишита картина або чистий аркуш і фарби пильно дивляться на Вас, а може килимок кличе в зал, а зручні кросівки або мокасини втомилися від підморгування, але вірять і чекають, що до них підійдуть і на танці або на заняття тайцзи візьмуть.

Спостереження за природою.

На допомогу адаптації прийдуть спостереження за природою.
1. Дерева відпускають листя без туги, адже знають, що прийде час, і вони знову зазеленіють. Згадати, що я можу, що я вмію. Наприклад, згадати річний похід на високу гору, коли вже здавалося, що немає сил, а потім впорався. Або стати знову на ролики або ковзани і відчути тілом, але ж можу ж ! Зміцнюємо позитивне мислення і віру, що тепло повернеться неодмінно.
2. Спостерігати за яскравими фарбами в природі і прикрасити себе шарфом, наприклад. Біля робочого столу розмістити яскраву картинку, фотографію з відпочинку, або намалювати щось яскраве. Насичуємо емоційну складову.
3. Дерево сильне, коли міцний і гнучкий стовбур. У тілі людини стовбур — це хребет. Для зміцнення підійдуть вправи:

1) «Скручування». Встати прямо, ноги на ширині плечей, руки розслаблені і опущені уздовж тіла. Повертайте корпус вправо і вліво, намагаючись як би зазирнути собі за спину. Руки не напружувати, вони повинні вільно слідувати за рухами корпусу.
2) «Журавель п’є воду». Встати прямо, ноги на ширині плечей, стопи паралельні, тіло прямо, рівно, коліна напівзігнуті. Нахиліться вперед, при цьому підборіддя тягніть вперед. Притисніть підборіддя до грудей, потім витягніть підборіддя вгору по грудях. Повинна вийти «хвиля» по тілу від низу до верху.
3) «Черепаха вилазить з  панцира». Встати прямо, ноги на ширині плечей, стопи паралельні, тіло прямо, рівно, коліна напівзігнуті. Уявити як черепаха вилазить з  панцира, рух, схоже, коли ми пролазимо в горловину светра, плечі опущені, підборіддя тягнеться вперед і вгору. Повинна вийти «хвиля» по тілу від низу до верху.
Тепла всередині і зовні! Уважності і дбайливості до свого тіла! Усвідомленості, стійкості і гнучкості бажаємо Вам!

ok_smayl

За мотивами статті Ірини Кобихно — тілесно-орієнтованого психотерапевта, дитячого психолога, ресурсотерапевта.

 

 

+38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015