Що корисного можна зробити у карантинні вихідні?

Додати молодості своєму мозку. Наприклад, потанцюваи під улюблену музику, «Фізичні вправи уповільнюють і навіть протидіють фізичному і психічному ослабленню організму, пов’язаного з віком» — говорить доктор Катрін Рехфельд (Dr Kathrin Rehfeld), провідний автор дослідження з німецького центру нейродегенераітвних захворювань в Магдебурзі, Німеччини. «У цьому дослідженні ми наочно показали, що два різних типи фізичних вправ (танці і тренування на витривалість) підвищують діяльність в частині мозку, яка відмовляє з віком, але танці привели до справді значних поведінкових змін з точки зору поліпшення балансу».

Мозок — найбільш складний об’єкт в нашому тілі. Але, на жаль, кожен день ми втрачаємо близько 85 тис. клітин мозку. Ось, що говорить однин з головних нейробіологів сучасності, Деніел Дж. Амен (Daniel G. Amen)

Наші повсякденні звички можуть або шкодити, або допомагати. Найнебезпечнішими для мозку є травми (наприклад, немає нічого гіршого, ніж бити м’яч головою), наркотики і алкоголь, ожиріння (при збільшенні ваги, розмір і активність мозку знижується), куріння, високий кров’яний тиск, діабет, токсини, недолік вправ, залежність від комп’ютерних ігор, надлишок кофеїну, недолік сну, стрес, вплив токсинів навколишнього середовища, довге сидіння перед телевізором і негативні думки.

Найдивовижніша риса мозку — його гнучкість. Тому кожен може поліпшити стан здоров’я. Для цього Деніел Дж. Амен радить робити наступне:

  • Створювати позитивні соціальні зв’язки (ми переймаємо звички людей, які поруч).
  • Постійно вчитися чомусь новому.
  • Дотримуватися здорового харчування.
  • Вчитися музиці.
  • Займатися фізкультурою.
  • Танцювати.
  • Спати мінімум 7 годин.
  • Виробляти позитивне мислення.
  • Висловлювати вдячність долі (нейробіолог називає подяку кращим антидепресантом і обіцяє, що якщо кожен день записувати по 3 речі, за які ви вдячні, то вже через 3 тижні рівень щастя суттєво підніметься).
  • Медитувати.

Звичайно, кожен з нас знає про ці корисні звички. Адже вся магія в тому, що саме такі базові речі, як хороше харчування, хороший сон і позитивний погляд на світ, і мають найбільше значення. На цьому фундаменті можна побудувати все.

Але, скажіть чесно, чи вдається вам дотримуватися їх?

Бережіть себе та будьте здорові разом з Prima Vertebra

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015