Сім причин виправити вашу поставу

Доброго ранку:) Як ви думаєте, які у вас є причини виправити поставу?

1. ГОЛОВНИЙ БІЛЬ

Як часто у вас до вечора починає боліти голова? Від втоми, від завантаженості. Існує навіть окремий симптом — головний біль напруги.

У числі механізмів, що викликають такий біль, — пошкодження м’язів і зв’язок і порушення кровообігу. Ці механізми, в свою чергу, розвиваються через дегенеративні зміни в шийному відділі хребта.

2. ЗАДИШКА І прискорене серцебиття ПРИ НАВАНТАЖЕННЯХ

Якщо у вас немає зайвої ваги і явних проблем зі здоров’ям, але підйом по сходах змушує легені задихатися, а серце — битися з шаленою швидкістю, то причина знову може бути в поставі.

Через сутулісті стискаються і деформуються внутрішні органи. Першими страждають легені і серце, при сильній сутулості — і органи шлунково-кишкового тракту.

3. СПОРТИВНІ ТРАВМИ

Як погана постава може привести до спортивної травми? За стандартною схемою. Людина сидить на роботі весь день, частина м’язів отримує статичне навантаження (причому надмірну), а м’язи, що відповідають за динаміку, залишаються без навантаження взагалі. А потім людина йде в спортзал, де бере вагу побільше. І отримує травму.

Особливо високий ризик такого результату, якщо людина приступає до своїх перших тренувань. Опорно-руховий апарат, зіпсований поганою поставою, не витримує незвичних навантажень.

Так що, якщо ви вирішили зайнятися нарешті своєю фізичною формою, спочатку підготуйте спину до роботи.

4. Біль у грудній клітині

Існує такий лякаючий симптом: після фізичного навантаження в грудній клітиніі з’являється різкий біль. Зазвичай він виникає з одного боку, може поширюватися в руку. Якщо біль проявився зліва, то люди часто списують її на проблеми з серцем, хапаються за нітрогліцерин. А якщо йдуть до лікаря, то отримують на руки кардіограму здорової людини і заспокоюються. Якщо ж біль праворуч, то пацієнти роблять флюорографію. І знову заспокоюються, коли не виявляється патологій. До наступного нападу.

А він прийде, тому що такими «серцевими» і «легеневими» симптомами часто маскується міжреберна невралгія, тобто біль, що поширюється по ходу нерва.

Причин її появи декілька, в тому числі і погана постава. Через неправильне положення в просторі порушується тонус м’язів, відбувається спазм, який подразнює нервові закінчення. Звідси і біль.
Якщо просто випити таблетку, болі обов’язково повернуться. Потрібно усунути саму причину спазму, тобто повернути кістки і м’язи в здоровий стан.

5. БОЛі У СПИНІ

Очевидно, що якщо щось не працює належним чином, то це і буде хворіти.

Тільки біль в шиї відчували три чверті дорослого населення. Зі скаргами на біль в спині до лікарів приходить кожен п’ятий пацієнт.

Досить запустити процес, щоб біль з симптому порушень перетворився в самостійне хронічне захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, такі симптоми поширюються як раз серед працездатного населення. Це наслідки того, що нам ніколи займатися здоров’ям.

Подивимося, в чому причина болю в спині, і побачимо, що найчастіше в усьому винні зміни тканин хребта, скелетно-м’язові ушкодження через перевантаження м’язів і суглобів, спазми і защемлення нервів, а також патології внутрішніх органів. Тобто все те, на що так чи інакше впливає постава.

6. Хронічна ВТОМА І професійне вигорання

Неправильна постава створює дисбаланс напруги в м’язах, що призводить до додаткового стресу. Це настільки поширене явище, що зв’язку «порушення постави, нестача відпочинку та порушення сну» називають офісним синдромом.

Коріння психологічних проблем нерідко ховаються в фізіології. Зв’язок між хронічною втомою і поставою настільки тісний, що складно визначити, де причина, а де наслідок. Чи то ми згинаємося під вагою постійної роботи, то чи працюємо гірше, тому що не можемо розправити плечі.

7.ЗОВНІШНІСТЬ

Цей пункт не можна обійти стороною. Чому при інших рівних одна людина виглядає шикарно, а інша губиться в загальній масі? Ми звикли дивитися в дзеркалі на обличчя, зачіску, оглядати себе в пошуках дефектів одягу. А на позу не дивитися. Максимум можемо випростатися перед дзеркалом, а йдемо вже зсутулившись. Звичка сильніше нас.

Будьте здорові разом з Prima Vertebra)

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015