Тримайте баланс

Рухатися збалансовано означає перебувати в злагоді зі своїм центром ваги, використовувати свою вагу тіла максимально продуктивно.

Доброго вечора, дорогі наші! Сьогодні особливо актуально поговорити про баланс. Адже події в світі так і норовлять вибити грунт з під наших ніг.

На думку британських вчених, люди, які в змозі довго балансувати стоячи на одній нозі, живуть довше. Цей факт можна пояснити здоров’ям нервової системи і хорошою фізичною підготовленістю.

За допомогою спеціальних асиметричних і балансувальних вправ можна зробити профілактику порушень постави і відновити порушені патерни рухів.

Тренування рівноваги має відмінний антистресовий ефект. Для правильного і точного виконання вправ необхідна концентрація — це допомагає позбутися негативних емоцій і гармонізує стан.

З віком баланс погіршується, частіше трапляються травми, падіння. Тренування нервово-м’язових зв’язків допоможе «відсунути» старіння, зробити рухи безпечніше і ефективніше.

Тренування балансу

Для тренування «почуття тіла» (або проприоцепції) необов’язково виконувати складні «циркові» вправи -починайте розвивати баланс з уміння зберігати рівновагу при виконанні простих рухів:

  • утримання рівноваги в положенні стоячи
  • утримання рівноваги в положенні стоячи з рухами рук, корпуса
  • утримання рівноваги в положенні стоячи з закритими очима
  • зміщення маси тіла
  • утримання рівноваги на одній нозі
  • утримання рівноваги на одній нозі з рухами рук
  • утримання рівноваги в випаді

Баланс в життя

Навчившись знаходити баланс у вправах, ви з часом можете помітити, що вам легше знаходити життєвий баланс: бути добрим і чуйним, не дозволяючи при цьому маніпулювати собою або любити всім серцем, але не потрапляти в залежність, розподіляти час і сили між особистими потребами, сім’єю і роботою і т.д.

Уміння контролювати м’язи тіла і рівновагу дарує емоційну стійкість. У свою чергу ми можемо помітити і зворотний зв’язок: емоційний баланс допомагає домогтися більшого успіху на фізичному рівні.

Будьте здорові разом з Prima Vertebra)

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015