Вправа, як у школі:)

Якщо вам здаається, що для здоров’я спини потрібні якісь складні, особливі вправи, то ви помиляєтесь

Цей простий рух змушували нас робити в дитячому садку, школі на заняттях фізкультурою, в дорослому житті, люди займаються спортом повторюють цю вправу регулярно в різних варіаціях. Вона благотворно впливає на стан м’язів спини, хребта, підколінних сухожиль, тазостегновий відділ та ін

Ця вправа — нахили вперед.

ЇЇ складно переоцінити, але лише в тому випадку, коли вона виконуються правильно. Неправильне виконання глибоких нахилів вперед може привести до розтягування попереку, тому будьте уважні до свого тіла.

Дотримуйтесь простих правил:

  • Нахили вперед слід виконувати від стегна, а не від попереку, тобто згинатися в тазостегнових суглобах, а не в спині. Спину необхідно тримати рівно. Це основне правило безпечних нахилів вперед. Про грудний відділі хребта також не варто забувати, і тримати його максимально рівно. Руки і плечі при цьому розслаблені.
  • Виконувати вправу потрібно плавно, на видиху. Піднімати корпус вгору на вдиху.
  • Не слід відхилятися назад. У нахилах стоячи таз тримайте строго над п’ятами. У нахилах сидячи, сидіти потрібно на сідничних кістках, а не куприку.
  • Ноги тримайте якомога рівніше. Згинати ноги в колінах можна лише на початкових етапах освоєння нахилу вперед. Тоді, коли інакше ви не можете виконати вправу з прямою спиною. Якщо на даному етапі освоєння у Вас стоїть вибір зігнути ноги в колінах і нахилитися з прямою спиною, або виконати нахил з прямими ногами і округленої спиною. Вірний вибір зігнути ноги.
  • Не забувайте про дихання. Дихати потрібно рівно і глибоко.
  • Не поспішайте швидко виконати вправу. Чим довше ви будете перебувати в нахилі, тим швидше буде прогрес. Фіксуйте його мінімум 8 циклів дихання..
  • Після виконання нахилу слід виконати прогин назад.

Обов’язково потрібно робити компенсаційні вправи. Це необхідно для правильного розвитку тіла, запобігання травм і болю після тренування.

Які м’язи задіє вправа?
М’яз-випрямляч хребта.
Біцепс стегна (задня поверхня стегна або двоголовий м’яз).
Великий сідничний м’яз.
Напівсухожильні м’язи (напруга буде відчуватися від підколінного сухожилля вгору, у напрямку до привідних м’язів).
М’язи преса.

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015