Чому болить поперек у жінок?

Доброго ранку!

Любі наші жінки, знаємо, що ви нерідко ігноруєте болі в попереку, оскільки вважаєте їх мало не нормою.
Але дискомфорт і болі в попереку можуть бути симптомами серйозних захворювань, які потребують медичного втручання.

Жночі захворювання
Якщо ви часто відчуваєте дискомфорт в попереково-крижовому відділі хребта, в першу чергу, вам потрібно записатися на прийом до гінеколога. Зазвичай біль в попереку — супутник ряду таких захворювань, як запалення яєчників, ендометріоз і навіть позаматкова вагітність.

Причому в деяких випадках біль в попереку проявляє себе куди яскравіше, ніж внизу живота. Такі болі характерні тим, що ніяк не пов’язані з руховою активністю і відбуваються на тлі погіршення загального самопочуття. Наприклад, слабкості, підвищення температури, порушення циклу. Це все дуже серйозний привід, щоб негайно звернутися до лікаря.

Проблеми з хребтом
Остеохондроз, міжхребцеві грижі, зміщення хребців, радикуліт також стають причиною постійного ниючого білю в спині. Такий біль дає про себе знати раптово, після неакуратного руху або на тлі надмірних фізичних навантажень, може бути гострим з прострілами.

Незручні меблі
Одна з найбільш частих побутових причин болю в попереку — незручні меблі для сну і відпочинку. На щастя, цю проблему можна вирішити без втручання медиків, просто звернувшись в хороший меблевий салон.)

Надмірні фізичні навантаження
Не треба дивуватися болю в спині, якщо ви провели весь день на грядках, зігнувшись у три погибелі або вирішили побити всі рекорди в спортзалі. І оскільки в такому випадку біль не супроводжується підвищенням температури тіла або загальною слабкістю, ніякого спеціального лікування не потрібно. Однак, якщо біль не проходить протягом декількох днів, краще здатися лікарю.

Хвороби нирок
Ще одна поширена причина поперекового болю — захворювання нирок. Найчастіше, мова йде про пієлонефриті або сечокам’яну хвороби. У таких випадках, біль зазвичай з’являється тільки з одного боку. Також його супроводжують такі симптоми як кров у сечі, підвищення температури. Обов’язково зверніться до лікаря і здайте аналізи. Болі можуть посилюватися і бути досить гострими. В цьому випадку негайно викликайте «швидку допомогу».

Панкреатит
Біль у попереку може бути одним із симптомів запалення підшлункової залози — панкреатиту. У такому випадку він супроводжується нудотою, розладом травлення, діареєю, підвищеним метеоризмом, дискомфортними відчуттями при натисканні в область пупка. Патологія підшлункової залози — серйозна проблема, яка вимагає обов’язкової консультації терапевта і гастроентеролога, не пускайте її на самоплив.

Старі травми і удари
З віком часто дають знати про себе застарілі травми і удари. Ще одна часта причина болю в спині у жінок після 45 років — остеопороз, зниження щільності кісткової тканини, яке розвивається в зв’язку з падінням рівня жіночих статевих гормонів. Кістки стають крихкими, їх можна легко травмувати і пошкодити.

Будьте здорові разом з Prima Vertebra

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015