Навіщо потрібна лікувальна фізкультура?

Лікувальна фізкультура показана всім і завжди, так як це найкращий спосіб профілактики хвороб опорно-рухового апарату, серцево-судинної та дихальної системи. Регулярні помірні фізичні навантаження благотворно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту і зміцнюють імунну систему людини. Крім цього, під час фізичної активності підвищується вироблення серотоніну (гормону «гарного настрою»), що покращує загальний психологічний стан людини.

Регулярні заняття ЛФК покращують загальну витривалість і працездатність людини, покращують крово- і лімфообіг, зміцнюють м’язово-зв’язковий апарат, відновлюють кардіо-респіраторну систему, покращують координацію рухів, нормалізують обмін речовин в організмі, є профілактикою больового синдрому (завдяки серотоніну), стимулюють імунну систему і дають ефект, що гартує, відновлюють психоемоційний стан людини.

Величезний плюс ЛФК полягає в тому, що більшу частину вправ можна проводити самостійно в домашніх умовах. Для наших пацієнтів наші лікарі розробляють індивідуальні комплекси.

Лікувальна фізкультура для хребта і суглобів — це єдиний спосіб відновлення порушених рухових функцій. Жоден медикаментозний препарат не навчить пацієнта ходити після травми або опрерації. Курс реабілітації складається лікарем реабілітологом індивідуально в кожному випадку, так як необхідно враховувати вік пацієнта, особливості його поточного стану, як давно була отримана травма і який відділ постраждав і т.д.

За допомогою лікувальної фізкультури можна позбутися болю в спині, викликаних змінами в хребті. Різні техніки ЛФК успішно застосовуються для лікування остеохондрозу та сколіозу (особливо на ранніх стадіях), а в разі артриту спецкомплекс вправ істотно стримує розвиток хвороби і дозволяє максимально довго зберегти рухливість суглобів. За допомогою лікувальної фізкультури можна вилікувати, стримати або не допустити багато проблем з хребтом і організмом взагалі, головне дотримуватися два основних правила: регулярність: виконувати вправи (наприклад, кожен день або кожні 2-3 дні) і поміркованість: не перенапружувати м’язи, не робити вправи через біль. ЛФК — це не професійний спорт, вона спрямована на здоров’я тіла, а не досягнення спортивних результатів.

Будьте здорові разом з Prima Vertebra)

➤ПЕЧЕРСК +38(068)434-68-60 +38(099)566-12-30 +38(097)838-00-33 (Viber) Киев, Лаврская, 15 (территория Киево-Печерской Лавры) ➤ПОЗНЯКИ +38(044)364-99-69 +38(063)979-58-68 +38(067)300-38-63 Киев ул.А. Ахматовой, 13-Д, оф. 161 Лицензия МОЗ Украины AE №638322 от 19.02.2015